K-Active kinesioloogilised teibid
01avaleht
02tooted
03teraapia
04koolitused
05terapeudid
06assotsatsioon
07partnerid
08kontakt

ASSOTSIATSIOON

K-Active Assotsiatsioon on rahvusvaheline võrgustik, mis ühendab K-Active poolt väljaõpetatud kinesioloogilise teipimise spetsialiste. Selle ametlikult registreeritud organisatsiooni põhieesmärk on pidevalt parandada ja edasi arendada K-Active teraapiat ja kõiki sellega seotud tooteid. Selle saavutamiseks on loodud regionaalsed töögrupid, mis keskenduvad teaduslike uuringuprojektide supervisioonile, kliinilistele katsetustele ning patsientide kaebustele.

K-Active Assotsiatsioon on otseses ühenduses K-Active Europe ja Jaapani koostööpartneri Nitto Denko korporatsiooniga, originaalse „Kinesioloogilise teibi” tootjaga. See koostöö garanteerib pideva kvaliteedi järelvalve ning toodete täiustamise.

Lisaks sellele töötab assotsiatsiooni võrgustik tihedas koostöös K-Active Systems’i spetsialistidega – rahvusvahelise akadeemiaga, mis õpetab välja ja täiendkoolitab K-Active kinesioloogilise teipimise terapeute. Assotsiatsioon töötab koos K-Active Systems’iga pidevalt väljaõppe kontseptsioonide ja kõrgekvaliteedilise standardiseeritud koolituse arendamisel.

pilt
pilt