K-Active kinesioloogilised teibid
01avaleht
02tooted
03teraapia
04koolitused
05terapeudid
06assotsatsioon
07partnerid
08kontakt

K-ACTIVE EUROPE GmbH

2007 aastal nimetati Kinesio Deutschland GmbH ümber K-Active Europe. Uus juhtiv ettevõte kinesioloogilise teipimise alal tegeleb K-Active toodete müügiga, kinesioloogilise teipimise koolituse ja täiendõppega koos laialdase know-how vahetuse toetusvõrgustikuga spetsialistide vahel.

K-Active Europe on Jaapani meditsiinitoodete tootja Nitto Denko korporatsiooni ainupartner Euroopas. See rahvusvaheline korporatsioon oli kinesioloogilise teibi teerajaja, esimene kinesioloogilise teibi väljatöötaja ja tootja ning tagab oma 25-aastase kogemusega parima kvaliteedi.

K-Active Europe tütarettevõte K-Active Systems loodi spetsiaalselt koolituse ja täiendõppe korraldamiseks. Innovatiivne ja laialdaste kogemustega instruktorite meeskond pakub kõrgekvaliteedilist ja standardiseeritud väljaõpet kõikjal Euroopas.

Mõlemad ettevõtted töötavad tihedalt koos K-Active Assotsiatsiooniga. See on meditsiinispetsialistide ja terapeutide ühendus, kes on saanud kinesioloogilise teipimise väljaõppe. Selles ametlikult registreeritud assotsiatsioonis võivad kõik liikmed saada kasu laialdasest teabe ja kogemuste vahetusest, mida toetavad ka regulaarsed ettevõtmised ja online-foorum.

K-Active Europe leheküljega saad tutvuda aadressil www.k-active.com

pilt
pilt