K-Active kinesioloogilised teibid
01avaleht
02tooted
03teraapia
04koolitused
05terapeudid
06assotsatsioon
07partnerid
08kontakt

K-ACTIVE SYSTEMS GmbH

K-Active Systems GmbH – meditsiinilise koolituse akadeemia – on K-Active Europe GmbH tütarettevõte ning K-Active Assotsiatsiooni ja K-Active Estonia ametlik partner.

K-Active Systems GmbH pakub üle Euroopa originaalseid kursusi „K-Active Kinesioloogiline Teipimine“ otse ja ka koostöös koolituskeskuste, eriala- ja spordiliitudega, Eestis läbi K-Active Estonia.

Haiglad, teraapiakeskused ja kliinikud, kellel on vastav arv huvilisi (kuni 20 osavõtjat), võivad tellida sisekoolituse otse K-Active Estonia käest.

Tänu tihedale koostööle K-Active Assotsiatsiooniga ning rahvusvahelise tasandi arstide, teadlaste ja terapeutidega, põhinevad K-Active kursused alati kõige uuematel teadmistel K-Active meetodi rakendusvõimalustest. K-Active Systems’i ja selle instruktorite eesmärk, sõltumata sellest, kas nad on välja õppinud Jaapanis või Euroopas, on läbi viia kinesioloogilise teipimise kursuseid meditsiinilisele personalile standartiseeritud kujul, et suuta pakkuda sedasama kvaliteeti ja kursuse sisu üle kogu Euroopa.

pilt
pilt