K-Active kinesioloogilised teibid
01avaleht
02tooted
03teraapia
04koolitused
05terapeudid
06assotsatsioon
07partnerid
08kontakt

APLIKATSIOONI KESTVUS

Tänu kinesioloogilise teibi materjali nahaomastele omadustele ei ole teip juba mõne minuti jooksul pärast pealeasetamist nahal tuntav. Igapäevaelu tegevusi nagu töö, sport ja vaba aeg K-Active aplikatsioon ei piira, vaid pigem soodustab. Vetthülgav materjal lubab probleemitult duši all või vannis käia ning teipi pole pärast tarvis vahetada.

Põhiline kasu kinesioloogilise teibi peale asetamisel ilmneb esimese 3 – 5 päeva jooksul, kuigi teibi toime efekt võib olla märgatav koheselt. Ka pikemalt aplikatsiooni pealkandmisel on märgatud jätkuvat positiivset mõju kaebuste üldpildile.

Allergilisi reaktsioone on registreeritud vaid harvadel juhtudel. Sel puhul on enamasti olnud tegemist mõne medikamendi eelneva või samaaegse manustamisega, ning vahel ka suurekoguselise alkoholi või nikotiini tarbimisega. 

Kinesioloogilise teibi vale pealeasetamise tehnika võib samuti tekitada kehas negatiivseid reaktsioone. Seetõttu tohib K-Active teibi aplikatsiooni teha ainult vastavalt koolitatud spetsialist; pikemaajalise teraapia või profülaktika eesmärgil võib patsiendile või sportlasele endale näidata õiget teibi pealeasetamise metoodikat. 

 

pilt
pilt