K-Active kinesioloogilised teibid
01avaleht
02tooted
03teraapia
04koolitused
05terapeudid
06assotsatsioon
07partnerid
08kontakt

KOOLITUSE KONTSEPTSIOON

Kinesioloogilise teipimise koolitatud terapeudiks saamise väljaõpet reglementeerivad K-Active Assotsiatsiooni eeltingimused. See rahvusvaheline väljaõppinud arstide ja terapeutide huvialaliit vastutab koostöös K-Active Systems’iga kinesioloogilise teipimise väljaõppe kontseptsioonide ja eksamiküsimuste koostamise ja edasiarendamise eest.

Arstid, füsioterapeudid, massöörid, loodusravijad ja teised meditsiinilises valdkonnas tegutsevad spetsialistid läbivad kinesioloogilise teipimise 2-päevase algkursuse ja hiljem 2-päevase jätkukursuse, mille jooksul neile edastatakse nii kinesioloogilise teipimise raviviisi filosoofia põhitõed kui spetsiifilised K-Active teipimise aplikatsioonitehnikad. Pärast iga kursust annab K-Active Europe (Eestis K-Active Estonia) välja tunnistused antud kursusest osavõtu ja eduka lõpetamise kohta.

Eksamikursus koos selles sisalduva teadmiste ja oskuste kontrolliga kinesioloogilise teipimise „tsertifitseeritud terapeudiks” saamiseks lõpetab tulevikus väljaõppe tsükli. Lisanduvad eraldi täiendus- ja erikursused spetsiifilistes meditsiinivaldkondades, et K-Active kinesioloogilise teipimise terapeudid meetodi kõige uuemate rakendusvõimaluste valdamisega säilitaksid oma liidripositsiooni kinesioloogilise teipimise alal.

pilt
pilt